Citace.com: Testování systému

Citace.com, s.r.o. jsou lídrem na trhu citačních manažerů v ČR. Nabízejí různé nástroje pro jednodušší tvorbu citací a realizují různé vzdělávací aktivity na problematiku citování a plagiátorství.

Webové stránky:

Popis instituce:

počet studentů: 2-3
délka stáže: 100 hodin (5 kreditů)
časový průběh: v průběhu semestru

Co nabízíme: možnost samostatné práce, rozvržení prací dle vlastních časových dispozic

Možná náplň práce (lze si vybrat jen jednu):
  • příprava a realizace uživatelského testování systému Citace PRO
  • odhalování chyb při importech z externích systémů
Koho hledáme
  • studenty, kteří se chtějí naučit uživatelské testování v praxi
  • zkušenosti s moderními technologiemi
  • znalost citační problematiky výhodou
Kontakt
Zuzana Teplíková
(zuzana.teplikova@citace.com)
Garant ze strany KISKu

Garant předmětu Terénní projekt

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info