Praxe a stáže

V předmětu Praxe a stáže můžete uplatnit a rozvíjet získané znalosti a dovednosti ze studia na KISKu. Zároveň vám poskytne nové dovednosti, které vám pomohou s uplatněním po studiu. Získáte vhled do procesů a každodenního fungování institucí a firem, cenné kontakty se zaměstnavateli a odborníky z praxe i mentoring a kariérní poradenství od garanta praxe. Není neobvyklé, že budete s vybranou institucí spolupracovat do té míry, že s vámi navážou placenou spolupráci i po ukončení praxí a stáží. Praxi můžete získat i v rámci svého zaměření - tj. v profilaci na magisterském stupni. Mnohdy se stává, že během praxe v dané instituci získáte inspiraci i pro téma své diplomové práce.

Prohlédněte si aktuální nabídku praxí a stáží pro bakalářské a pro magisterské studenty. Nezapomeňte si bedlivě prostudovat, jak v případě zápisu předmětu Praxe a stáže postupovat dále.

Nabídka pro bakalářské studenty Nabídka pro magisterské studenty Nabídka pro online studenty

FAQ

Jaký je rozdíl mezi praxí a TP?

V předmětu praxe a stáže se seznámíte s běžným provozem instituce - stáváte se na chvíli součástí dané instituce nebo její části. V terénním projektu máte většinou jasně zadaný úkol nebo potřebu, kterou pro instituci pomáháte realizovat nebo vyřešit.

Musím si vybírat jen z nabídky?

Pokud na Jobboxu nemůžete najít nabídku, která by se vám zamlouvala, neházejte flintu do žita! Najděte si svou vlastní praxi a konzultujte ji s garantem praxí. Podmínkou je, aby praxe měla vztah k našemu oboru.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info